View Single Post
Old November 4th, 2009 #53
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,694
Default

[quote=bmwbiker;1067039]
Quote:
Nemoj molim te..Karađić je klaun čovječe, uvjek je bio klaun...nemoj se blamirat s njim..to je skoro ko da ja podržavam onog židova Švarca koji sere o NSu....

Nema smisla jednog Svarca uporedjivati sa Karadzicem. Radovan Karadzic je ipak neko za koga je cuo ceo svet dok za ovu budalu Svarca skoro niko nezna.

Quote:
da si im rekao da Švarc je veliki borac protiv islama i židovstva i to bi oni objavili i slavili bi tog debila..šta oni znaju o ičemu

Znaju dovoljno o ZOGu i o situaciji 90ih. Kad ukljuce tv i vide kako zapadne medije i muslimani lazu i pluju po Karadzicu normalno ce da ga podrze bez obzira dal je covek NS ili obican nacionalista.


Quote:
boli me kurac za boju tvojih očiju..no izgleda da ti ne rade kad si stavio tog debila za avatar


Quote:
No to je jebiga tvoja stvar..ako je on za tebe heroj OK...i wizgall kaže da je peder...valjda je i to OK..samo da nije u mojoj zemlji..kako se ono kaže: boli me kurac za susjedima, bitno da meni sve štima
Mozda je Witzgall poreklom hrvat, stalno se muva nesto oko vasih tema, hvali i podrzava Hrvatsku. Pitaj ga
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers