Full Thread: SF "Serbia"
View Single Post
Old May 9th, 2019 #127
Stewart Meadows
Senior Member
 
Join Date: May 2018
Posts: 37,511
Default

Quote:
Originally Posted by Dominus View Post
These SF"R" sockpuppet troll accounts created here on VNN, starting from 2017 and above are so funny to read. Your desperate efforts are also quite pitiful. But please, keep on going.
Well, I can only speak for myself, and I'm not a troll. I came to this forum to engage in serious political discussions, and unlike you, I don't break the rules.

Are you the Stormfront poster who calls himself Dominus 8? Did you write the following anti-VNN post?

Quote:
Тај форум је Дивљи запад, има своје врлине и мане. Модерације скоро да и нема, тако да свако може да пише свашта.
Оно што мени највише смета јесте што се толеришу теме где дискутују о азијаткињама и "зашто су оне атрактивне". Много тога игноришем тамо али поред неких кључних ствари једноставно не могу да прођем, као ни са тим темама о косоокима. Покушао сам да уведем неку минималну количину разума али не вреди.
Не разумем како неко може себе звати расно свесним белим националистом док истовремено слини на азијаткиње.
Постоји на том форуму тема "бели шеријат" где дискутују како су беле жене извор пропасти беле расе и како би се требали угледати на козојебе, односно на начин како они третирају своје жене
и многи од тих чланова на другој теми дискутују о атрактивности косооких куја.
Међутим, занима ме како би реаговали кад би тамо неки женски чланови почели да дискутују о атрактивности чамуга.....

Доста сам проучавао демографију САД-а и дошао до конклузије да се тамо бели мушкарци 20 пута више мешају ван своје расе него беле жене (уверен сам да је та пропорција слична широм беле расе). Међутим, то је табу тема чак и на разним ВН форумима.

Да се не лажемо, ни на СФ не цветају руже. Овај форум исто има своје мане. Примера ради, нико ми не може објаснити да је нормално имати једну отворено про-ционистичку секцију звану СФ"Р" на форуму који се залаже за опстанак беле расе. На ВНН нема места никоме ко и минимално (на мала врата, перфидно) покушава да прогура јешоване и то је оно што тамо ценим. Међутим, због тема као и ове о азијаткињама, "белом-шеријату" итд. тамо исто има подоста изопачености.

Овде толеранција према јешама, НАТО пакту, Бил Клинтону, Медлин Олбрајт, балијама, шиптарима и МИ6. Тамо толеранција према азијаткињама, црвеној армији, Стаљину и Северној Кореји.
По мени је и једно и друго болесно и руши темеље обадва форума. Међутим, и тамо и овде има квалитетних чланова иако су они мањина, већина је неука маса а има и одређени број тролова/инфилтратора.
https://www.stormfront.org/forum/t272779-232/

(Post #2316.)