Vanguard News Network
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Reader Mail
VNN Broadcasts

Old July 10th, 2020 #21
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old July 26th, 2020 #22
srbin1389
Junior Member
 
srbin1389's Avatar
 
Join Date: Jul 2017
Posts: 123
Default

Montenegrins are a kind of Serbians. The independence of Montenegro is a result of Soros and Albania mafia activity. All Montenegrin threads must be wiped out, period.
 
Old August 4th, 2020 #23
ProudMontenegrin
Junior Member
 
Join Date: Aug 2020
Posts: 42
Default

Unatoč svemu rečenom prije, želio bi dodati da mi Crnogorci smo nezavisna nacija. Nismo Srbi i ne bi nas trebali miješati sa Srbijom, iako smo prije sto godina imali slične korijene. Nezavnisnost Crne Gore je izbor Crnogoraca, i tako nismo ovisni o ciganima iz Albanije i Srbije.
WPWW! Samo je bijela rasa važna! 88
 
Old August 4th, 2020 #24
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default

Quote:
Originally Posted by ProudMontenegrin View Post
Unatoč svemu rečenom prije, želio bi dodati da mi Crnogorci smo nezavisna nacija. Nismo Srbi i ne bi nas trebali miješati sa Srbijom, iako smo prije sto godina imali slične korijene. Nezavnisnost Crne Gore je izbor Crnogoraca, i tako nismo ovisni o ciganima iz Albanije i Srbije.
WPWW! Samo je bijela rasa važna! 88
Dobrodošao sunarodniče!
 
Old August 11th, 2020 #25
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by ProudMontenegrin View Post
Unatoč svemu rečenom prije, želio bi dodati da mi Crnogorci smo nezavisna nacija. Nismo Srbi i ne bi nas trebali miješati sa Srbijom, iako smo prije sto godina imali slične korijene. Nezavnisnost Crne Gore je izbor Crnogoraca, i tako nismo ovisni o ciganima iz Albanije i Srbije.
WPWW! Samo je bijela rasa važna! 88
Polutani sveta, ujedinite se!
 
Old August 24th, 2020 #26
ProudMontenegrin
Junior Member
 
Join Date: Aug 2020
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Tiwaz View Post
Dobrodošao sunarodniče!
Hvala na podrsci! Volim vidjete druge članove koji dijele moj stav. Mi Crnogorci moramo biti bliski i snazni.
 
Old August 24th, 2020 #27
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by ProudMontenegrin View Post
Hvala na podrsci! Volim vidjete druge članove koji dijele moj stav. Mi Crnogorci moramo biti bliski i snazni.
Milogorci veze nemaju sa Srbima-Crnogorcima, isto kao ni ovaj jugo-polutan gore kome se šlihtaš. Ali ti nisi čak ni milogorac Ružiću.....
 
Old August 28th, 2020 #28
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default

 
Old August 29th, 2020 #30
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default

Quote:
Originally Posted by Dominus View Post
Milogorci veze nemaju sa Srbima-Crnogorcima, isto kao ni ovaj jugo-polutan gore kome se šlihtaš. Ali ti nisi čak ni milogorac Ružiću.....
Okle tebi pravo da nazivaš mene polutanom na osnovu toga što sam Crnogorac??? Vidi, prije svega ti nijesi bijeli nacionalista, niti si nacional-socijalista, ti si prosječni gibaničar i to što imaš probljem što je Crna Gora očuvali krv, čast, vjeru i slobodu u odnosu na neke druge krajeve to je tvoja stvar! Dakle, nijesam ja nikakav polutan no sam Crnogorac i ne pada mi napamet da pravdam taj termin.
Zna se ko su, šta su i čiji su Crnogorci i da smo vjeru Pravoslavnu očuvali kroz vjekove tako da će prije biti da si ti polutan.
Još nešto, ja ne znam ko ti je taj Ružić kog pominješ stalno, nijesam tračara i da špijuniram članove na forumu. Izlažem svoje stavove kao nacional-socijalista, rasni nacionalista i kao Pravoslavni Crnogorac. I treba li poslije bitke na Mojkvcu i poslije pomoći Srbijancima u ustancima protiv Osmanskog carstva da se Crnogorci pravdaju Srbiji u vezi bilo čega???
Koliko znam ti si uz još tri ipo člana ostao na onom glibavom SF.
Tako da sa otvorenim špijunima je lako, mene si ti sumnjiv! Ponašaš se ka baba, niko te ništa nije pitao i upadaš sa nekim glupim komentarima, ti se ponašaš ka polutan, ali ne Jugo no srbistanski polutan, raja!
Napiši nešto pamjetno ako imaš šta, ako nemaš ovim ponašanjem sramotiš sebe i praviš sliku rijaliti budale.
Ovako ti odgovaram jer si ograničen, razmisli malo. A ako imaš da mi normalno kažeš, ili mi ukažeš ko su špijuni, šta je sa tim Ružićem napiši slobodno ali normalno i sa poštovanjem, ako očekuješ ispravnu konverzaciju i korisnu!
 
Old August 30th, 2020 #31
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by Tiwaz View Post
...Okle...

...nijesi...

Sakupiš tri reči u jednom postu, koje do sada niti jednom nisi koristio u proteklih nekoliko godina i eto, ti si milogorac. Ko drugačije kaže, kleveće i laže!


Last edited by Dominus; August 30th, 2020 at 05:03 PM.
 
Old August 31st, 2020 #32
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default

Quote:
Originally Posted by Dominus View Post

Sakupiš tri reči u jednom postu, koje do sada niti jednom nisi koristio u proteklih nekoliko godina i eto, ti si milogorac. Ko drugačije kaže, kleveće i laže!

Tako je! Pišem pismom svojih predaka. Dakle ja se vraćam svojim korenima, a takvi kao ti đe god su glasno branili srbstvo tamo Srba više nema. Dakle, mora se menjati taktika. Mnogo usko gledaš na stvari, nijesi bijeli nacionalista, niti nacional-socijalista već si obični ravnogorac, zatupjeli desničar! Kod vas je IQ daleko ispod prośeka. Nijesam ja milogorac, nemoj ti etiketirati prema svojim polu debilnim standardima! Ja sam vazda bio i ostao ideološki nacional-socijalista, a što se nacionalnosti tiče sam Crnogorac. I...ne vidim u čemu je probljem!? Jel to što nas je izginulo više braneći srbijansku slobodu no svoju! Mada mi našu slobodu nijesmo nikada ni izgubili! Postojali su samo dobri i loši vladari.

Last edited by Tiwaz; August 31st, 2020 at 01:09 PM.
 
Old August 31st, 2020 #33
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default


Ovdje smo spasili Srbijance totalne pogibije!
 
Old August 31st, 2020 #34
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by Tiwaz View Post
...probljem!...

Da nisi možda pomešao milogorce sa šiptarima?
Pre Poljak, pa Rumun, sad milogorac. E moja budalo, ti patiš od neke ozbiljne krize identiteta.....


Last edited by Dominus; August 31st, 2020 at 03:56 PM.
 
Old August 31st, 2020 #35
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default

[QUOTE=Dominus;2312479]
Da nisi možda pomešao milogorce sa šiptarima?
Pre Poljak, pa Rumun, sad milogorac. E moja budalo, ti patiš od neke ozbiljne krize identiteta.....

Koji si ti debil. Tvoje porijeklo se vidi po tvom ponašanju. Guzili ti Turci čukunbabu, ona rodi kopile, koje rodi kopile i tako dođosmo do tebe.
A moje porijeklo je zapisano u knjigama, tako da ja nemam ama baš nikakvih probljema sa identitetom!
I ođe završavam raspravu sa tobom jer, ne bi da budem na tvom levelu!
 
Old September 1st, 2020 #36
Dominus
Senior Member
 
Dominus's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Serbia
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by Tiwaz View Post
...tako da ja nemam ama baš nikakvih probljema sa identitetom!...
Pa nemaš šiptare, naravno da nemaš.

 
Old September 1st, 2020 #37
ProudMontenegrin
Junior Member
 
Join Date: Aug 2020
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Tiwaz View Post
Okle tebi pravo da nazivaš mene polutanom na osnovu toga što sam Crnogorac??? Vidi, prije svega ti nijesi bijeli nacionalista, niti si nacional-socijalista, ti si prosječni gibaničar i to što imaš probljem što je Crna Gora očuvali krv, čast, vjeru i slobodu u odnosu na neke druge krajeve to je tvoja stvar! Dakle, nijesam ja nikakav polutan no sam Crnogorac i ne pada mi napamet da pravdam taj termin.
Zna se ko su, šta su i čiji su Crnogorci i da smo vjeru Pravoslavnu očuvali kroz vjekove tako da će prije biti da si ti polutan.
Još nešto, ja ne znam ko ti je taj Ružić kog pominješ stalno, nijesam tračara i da špijuniram članove na forumu. Izlažem svoje stavove kao nacional-socijalista, rasni nacionalista i kao Pravoslavni Crnogorac. I treba li poslije bitke na Mojkvcu i poslije pomoći Srbijancima u ustancima protiv Osmanskog carstva da se Crnogorci pravdaju Srbiji u vezi bilo čega???
Koliko znam ti si uz još tri ipo člana ostao na onom glibavom SF.
Tako da sa otvorenim špijunima je lako, mene si ti sumnjiv! Ponašaš se ka baba, niko te ništa nije pitao i upadaš sa nekim glupim komentarima, ti se ponašaš ka polutan, ali ne Jugo no srbistanski polutan, raja!
Napiši nešto pamjetno ako imaš šta, ako nemaš ovim ponašanjem sramotiš sebe i praviš sliku rijaliti budale.
Ovako ti odgovaram jer si ograničen, razmisli malo. A ako imaš da mi normalno kažeš, ili mi ukažeš ko su špijuni, šta je sa tim Ružićem napiši slobodno ali normalno i sa poštovanjem, ako očekuješ ispravnu konverzaciju i korisnu!
Slažem se. Milsim da je Dominus mentalo zaostato pa tako zaglavio u devedesetima. Crnogorci nemaju sta dokazivati drugima, jer znamo tko smo mi a ko su bolesni sovinisti.
 
Old September 1st, 2020 #38
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default Official state anthem of Montenegro


NEKA JE VJEČNA CRNA GORA ! ! !
 
Old September 1st, 2020 #39
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default Crna Gora - Slavenska Sparta

 
Old September 1st, 2020 #40
Tiwaz
Senior Member
 
Tiwaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Location: Europa, Serbia
Posts: 778
Default

 
Reply

Share


Thread
Display Modes


All times are GMT -5. The time now is 06:35 PM.
Page generated in 0.31745 seconds.