Vanguard News Network
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Reader Mail
VNN Broadcasts

Old September 3rd, 2020 #61
Tiwaz
Senior Member

Tiwaz's Avatar

Tiwaz

Quote:
Originally Posted by Dominus View Post
Pa naravno da ste budale kad ste pomislili da ćete bez Mile lakše ostvariti vaše ciljeve a Milo je jedini koji vas je držao na životu. Pošto je Milo srpski izdajnik a ne ustaša ili šiptar ili balija, on je jedini iole sposoban bioda sprovede sva ta antisrpska sranja. Sa druge strane, svi nesrbi u paketu nemate nikakve šanse. Lepo ćemo mic po mic da vas rasturimo sve u paramparčad, i to na finjake.....
A što ako je Milo bio jedini spas za Pravoslavlje u Crnu Goru kroz vraćanje autokefalnosti CPC...? Jel treba Irinej da nam bude Patrijarh? Čovjek biznismen, napravio finu korporaciju od SPC i njemu da se klanjamo, a iz pozadine da nas prži Srbijanska država i uvlači u...znaš već šta! Kad je već Srbija u propast što da ne bude i Crna Gora!? I da dodam, ja živim u Srbiju, moji su svi rođeni u Crnu Goru i ja kao prvi koji je rođen u Srbiju imam iskren odnos i brigu za Crnogorske interese! Makar ne živio u moju đedovinu, želim joj sve najbolje kao i mojim sunarodnicima u Crnu Goru!

Old September 3rd, 2020 #62
Dominus
Member

Dominus's Avatar

Dominus

Ma ti si bre kurac od ovce. Hajde što ne umeš da glumiš ali što si glup, e to je već fenomen.....

Old September 3rd, 2020 #63
Tiwaz
Senior Member

Tiwaz's Avatar

Tiwaz

Quote:
Lepo ćemo mic po mic da vas rasturimo sve u paramparčad, i to na finjake.....
Tvoj problem je što si samo nacionalista, odnosno ti si desničar i nijesi mudar da vidiš što je Milo htio vraćanjem autokefalnosti Crnoj Gori. Evo ja ću ti reći, htio je da Crna Gora uzme primat nad Pravoslavljem koje je Srbija i SPC izgubila, i da Pravoslavna prijestonica bude Cetinje!
Reci mi, zar nije Srbskoj patrijaršiji mesto u Peći, kao i Patrijarhu!? Razmisli malo. I ta mržnja prema svemu što nije pro rusko je još grđa varijanta??? Rusi su jednom ušli u rat 1876 protiv Osmanlija zajedno sa Crnogorcima i Srbijancima, i pomagali su nešto sitno ustanke! Meni ne pada napamjet da mrzim Poljake, Ukrajince, Bjeloruse i ostale Slavene zbog komunističko jevrejske Rusije koja se nije udostojila da uloži veto 1999 i spriječi bombardovanje SRJ! Jedno je Kijevska Rusija, ili carska Rusija a Ruska federacija je obično zaluđivanje naivnih, i neobrazovanih Srba.
Nama, Slavenima bi najbolje bilo da se ostavimo uskog pogleda na nacionalizam i da proširimo vidike i ciljeve!
Opet me svrstavaš neđe po svojim standardima, a đe sam ja to podržao bilo kog političara, uključujući i Mila!??

Old September 3rd, 2020 #64
Tiwaz
Senior Member

Tiwaz's Avatar

Tiwaz

Quote:
Ma ti si bre kurac od ovce. Hajde što ne umeš da glumiš ali što si glup, e to je već fenomen.....
A tvoj primitivni pogledi će se jednom završiti, a onda ćete opet kukati i žaliti se sa traktora!!! Zbog takvih kao što si ti su proćerani Srbi iz Krajne! Ti kukavički ratni huškači koji znaju da mrze susjede, a zato svoje kućne pragove nijeste u stanju bili da odbranite!
Lako je tebi srati preko tastature, nema ništa lakše kada sagovornik ne zna ko je sa druge strane, a sve mi se čini da si upoznat sa time ko sam ja. Zato i laprdaš ka baba. Drugo ništa niti smiješ, niti možeš!
Fino spavaj i sanjaj đevojčice!

Last edited by Tiwaz; September 3rd, 2020 at 08:00 PM.

Reply

Share

Thread
Display Modes

All times are GMT -5. The time now is 09:42 AM.
Page generated in 0.09197 seconds.